Pidulik Eesti Vabariigi lipu õnnistamine

17.10.2017

Esmaspäeval, 9. oktoobril kell 12 toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumi ajaloolises aulas (Kevade 8) pidulik Eesti Vabariigi lipu õnnistamine.

Eesti Lipu Selts ja Eesti Vabariigi Parlament kinkisid 4. juunil 2017 Jakob Westholmi Gümnaasiumile piduliku Eesti Vabariigi lipu. 9.10.2017 toimus selle õnnistamine. Lipu õnnistas kaplan Kaido Petermann. Üritusel osalevs ka Eesti Lipu Seltsi esimees Jüri Trei ning Riigikogu esimees Eiki Nestor.

Üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week algklassides

14.10.2017

Üleeuroopalise programmeerimisnädala Code Week raames toimusid algklassides programmeerimise tunnid 12.-16.oktoobril. Aitäh haridustehnoloog Aet Miklile, infojuht Katrin Rannastele ja tublidele klassiõpetajatele.

Koolipere õnnitleb!

10.10.2017

"Eestimaa õpib ja tänab" vabariikliku konkursi Aasta klassiõpetaja 2017 nominent Merike Silm.

Aasta gümnaasiumiõpetaja 2017 finalist  Gunneli Apri. Palju õnne!

Sportakrobaatikas võidukad õpilased

07.10.2017

Jakob Westholmi Gümnaasiumi 3.c klassi õpilane Allika Moser ning 7.B klassi õpilased Greete Ujuk, Nella Kivirüüt, Mirjam Sirel ja Katarina Vuks osalesid Akrobaatika Kooli koosseisus Tallinna lahtistel meistrivõistlustel sportakrobaatikas „Open Tallinn 2017“ ja saavutasid Noorteklassi kolmikute arvestuses järgmised tulemused:

Greete Ujuk, Nella Kivirüüt, Krõõt Arna - 1. koht / ühtlasi pälvisid ka Tallinna Meistri tiitli.

Mirjam Sirel, Katarina Vuks, Allika Moser - 3. koht.

Õpilaste treeneriks on Jakob Westholmi Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja Anni Veskimäe.

Palju õnne!

Rahvusmeeskoori kontsert

06.10.2017

6. oktoobril said meie kooli gümnasistid nautida Eesti Rahvusmeeskoori kontserti. Dirigeerisid Igor Nikiforov ja Rasmus Erismaa. Kuna 16% laval olnud meestest on westu "poisid", siis oli publiku vastuvõtt eriti südamlik. Nii dirigendid kui lauljad kinnitasid ühest suust, et JWG publik on väga tähelepanelik kuulaja ning meie aulas on alati hea esineda. Kontserdiga tähistasime rahvusvahelist muusikapäeva. Sündmust finantseeris Jakob Westholmi Sihtasutus.

Õpetajate päev 2017

06.10.2017

5. oktoobril tähistati meie koolis Õpetajate päeva. Abituriendid andsid kokku 86 ainetundi, katsid õpetajate tubades hommikuse kohvilaua, valmistasid ette väga südamliku aktuse . Aktuse kavas oli pidupäevakõne, muusikapala, luuletus, kõikidele õpetajatele tänukirjade üleandmine, õpetajate etteasted ning abiturientide film. Välja kuulutati  põhikooli õpilaste lemmikõpetaja, kelleks osutus Kettrud Väisanen, gümnaasiumi lemmikõpetaja 2017 on Eveli Veske. Samuti õnnitleti õpetajaid Merike Silma, Gunneli Aprit ja Eveli Vesket, keda on tunnustatud väärikate tiitlitega Tallinna ja vabariigi õpetajate tasandil. Peale aktuse lõppu esitleti õpetajatele  veel abiturient Anette Raidna dokumentaalfilmi "JWG õpetajate portreteerimine". Aitäh 101. lend! Nii palju kallistusi pole see aula veel enne näinud.

Jan Markus Lindmäe fotod

Suur tunnustus meie kooli õpetajatele

06.10.2017

Õpetajate päeval, 5. oktoobril tunnustas Tallinn pidulikul vastuvõtul Raekojas oma parimaid õpetajaid. Meie kooli õpetajatest said suure tunnustuse osalisteks:
Aasta gümnaasiumiõpetaja 2017 Gunneli Apri,
Aasta klassiõpetaja 2017 Merike Silm,
Tallinna aasta õpetaja 2017 Eveli Veske.

Õpetaja Merike Silm on Aasta klassiõpetaja vabariikliku konkursi nominent, talle saab televisiooni vahendusel kaasa elada laupäeval 7.oktoobril Aasta õpetaja galal.

Palju õnne, armsad kolleegid, suurepärased õpetajad!

Teade vilistlastele

04.10.2017

2018. aasta veebruarikuus tähistab Jakob Westholmi Gümnaasium 120. sünnipäeva. Uues juubelikogumikus on ka vilistlaste nimekiri. Palun kontrollige nimede õigsust! Nimed on näha siin: Vilistlased -> Vilistlaskogu.

Vigadest andke teada meiliaadressil kaire dot maalma at westholm dot ee või ylle dot uulma at westholm dot ee.

03.10.2017 Kooliraadio SASS alustab taas!

28.09.2017 KEDA VALIDA?

18.09.2017 100 Eesti tamme