Õppetöö korraldamisest perioodil 26. oktoober - 6. november 2020

23.10.2020

21. oktoobril toimunud Tallinna koolijuhtide ja Tallinna linnapea ning abilinnapea kohtumisel otsustati järgmist:

Linnapea Mihhail Kõlvarti ja abilinnapea Vadim Belobrovtsevi tänasel kohtumisel koolijuhtidega otsustati koolides teise õppeveerandi kahel esimesel nädalal rakendada veel ennetusmeetmeid – hajutamist ja osalisele distantsõppele saatmise võimalust. Seejärel hinnatakse taas olukorda ja kui nakatumisnäitajad ei ole kasvutrendis, jätkatakse tavapärase kontaktõppega.

Link tekstile: https://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Tallinna-koolid-jatkavad-ennetusmeetmetega-veel-kaks-nadalat-parast-vaheaega?filter_otsing_uudis_rubriik_id=100

 

26.10.2020 - 30.10.2020 koolis gümnaasium / kodus e-õppel PK III kooliaste  (7.-9. klassid)

 

02.11.2020 – 06.10.2020 koolis PK III kooliaste (7.-9. klassid) / kodus e-õppel gümnaasium

 


 

Veebiseminar "Distantsilt targemaks: mida noored internetis teevad?"

21.10.2020

 23. oktoobril kell 13.00-14.00 toimub veebiseminar "Distantsilt targemaks: mida noored internetis teevad?"

 
Veebiseminaris tuleb juttu sellest, mida noored digimaailmas teevad ja kuidas see kõik mõjutab ka nende elu väljaspool internetti.
Väga tihti jõuavad väljaspool kooli tekkinud konfliktid ka klassiruumi ning kahjuks ei ole ka harvad näited, kus noorte tegevus sotsiaalmeedias on viinud pikemate vestlusteni direktori või noorsoopolitseinikega. Täiskasvanutele jääb sageli arusaamatuks, kui mõjuvõimas on sotsiaalmeedia noorte elus ning kuidas see nende omavahelisi suhteid mõjutab.  
Veebiseminaril toob Tabasalu Ühisgümnaasiumi ja Arte Gümnaasiumi õpetaja Diana Poudel näiteid elust enesest ning annab nõu, kuidas taolisi olukordi lahendada.
Veebiseminari läbiviimiseks kasutatakse Zoom Meeting keskkonda, osalemiseks on vaja süle- või lauaarvuti või nutiseadme olemasolu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid, samuti soovitame võimalusel kasutada veebikaamerat ning mikrofoni.
Veebiseminari korraldab HARNO. 
Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.

Ettelugemispäev 2020

20.10.2020

Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise võistlus „Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi...“  toimus 15. oktoobril 2020 Eesti Lastekirjanduse Keskuses
* Ettelugemisvõistluse pealkiri on inspireeritud Ira Lemberi luuletusest „Munamägi“.
Meie kooli esindas tublilt 4.a klassi õpilane Rico Mattis Reinhold.
 


 

Kooli XVI tordivõistlus

16.10.2020

16. oktoobril 2020 toimus koolis XVI tordivõistlus. Seekordne teema oli „Tordid, mis näevad välja kui teistsugused toidud“. Teema valiti õpilaste esitatud ideede seast. Kõige rohkem meeldis õpilasesinduse juhatusele Kaisa Valneri välja pakutud idee.
Tänu COVID-i piirangutele said osaleda ainult V-IX klasside õpilased. Võistkonna maksimaalseks suuruseks oli kuni kolm kondiitrit.
Samuti jäi ära traditsiooniline tordinäitus ning publiku lemmiku valimine. Võistlusele laekus 8 torti. Tordid panid pingeritta harrastuskondiitritest õpetajad Lilian Aun ning Mai-Liis Õnnis ning vilistlane Johanna Oden. Küll aga said kõiki  torte degusteerida võistlusel osalenud õpilased. Sellel korral saab koolipere oma lemmiku valida fotode põhjal peale koolivaheaega.

Žüriile meeldis kõige rohkem tort, mille retsept asub SIIN. Head küpsetamist.


 

Kolletamispäev algklassides

15.10.2020

Aastaringi kuldseimal ajal on rahvakalendris oma tähtpäev - kolletamispäev. See on nagu sügise kroon. Lehekuld valgustab hämarduvaid päevi ja soojendab südameid, puud valmistuvad talvisesse puhkeseisundisse jääma, lapsed koolivaheajale minema. Kolmapäeval 14.oktoobril tähistasime kolletamispäeva.


 

Jakob Westholmi Gümnaasiumi lastevanemate üldkoosolek.

07.10.2020

Jakob Westholmi Gümnaasiumi lastevanemate üldkoosolek toimub 12. oktoobril 2020. a. kell 18.00

Seoses Covid-19 viirushaigete arvu kiire kasvuga me sel korral vanemaid kahjuks kooli ei kutsu, koosolek toimub interneti vahendusel. Virtuaalne koosolek kestab orienteeruvalt 60 minutit. 

 

Koosoleku link saadetakse esimesel võimalusel klassijuhataja kaudu.

 

Enne koosolekut on teil võimalik esitada üldiseid kooli korralduslikke küsimusi kuni 11. oktoobrini lingi https://bit.ly/2GBMYIh vahendusel.

 

Osalevad koolijuht, õppealajuhatajad, hoolekogu liikmed ja kooli tervisenõukogu liikmed.

Palun kõigil vanematel, kes soovivad kandideerida Jakob Westholmi Gümnaasiumi hoolekogu liikmeks, saata hiljemalt 11. oktoobriks vastav sooviavaldus e-posti aadressil direktor at westholm dot ee

Palun registreeri üldkoosolekule http://bit.ly/JWGkoosolek


 

Suurepärane tulemus rahvusvahelisel kunstivõistlusel

05.10.2020

Rahvusvaheline PENTEL kunstivõistlus ja -näitus annavad maailma lastele võimaluse suhelda viisil, mis ei hooli rassist, keelest ega kultuurist.
Seda silmas pidades ongi Jaapani Kunstihariduse Fond (Biiku Bunka Kyokai) 1970. aastast igal aastal toetanud rahvusvahelist kunstivõistlust, soovides anda lastele üle kogu maailma vahendi paremaks üksteisemõistmiseks.
50. PENTEL võistlusele saabus kümneid tuhandeid väga heal tasemel tööd mitmekümnest eri riigist.
See võistlus on suurimaid Jaapanis ja tööde hindajad on iga kord olnud meeldivalt üllatunud
esitatud tööde originaalsusest.
5. d klassi õpilane Loora –Lizeth Jürgen pälvis sellel võistlusel pronksauhinna. Juhendaja õpetaja Airi Metspalu. Palju õnne! 

Muusikapäev

02.10.2020

Neljapäeval 1.oktoobril tähistasime algklasside majas rahvusvahelist muusikapäeva. Muusikalise tervitusega esinesid 2.b klassi ja 3.-4.klasside koor. Kuulajatele klassides avasid ukse muusikasse õpetajad Kaja Kaus ja Irene Schifrin. Aitäh!

 


 

30.09.2020 Westholmi õpilased edukad XXI kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooksul

24.09.2020 Õppetöö korraldamisest 28. september - 16. oktoober 2020

23.09.2020 TEATRISÕPRADE RING 8.-11. KLASS

15.09.2020 Selgunud on Tallinna aasta silmapaistvamad haridustöötajad ja -teod.

09.09.2020 Reeglid ja põhimõtted, mis aitavad meie koolis COVID-19 riske maandada.

31.08.2020 10. klasside keelevalik hispaania/ saksa keel


Arhiiv
saurus cms