Ettelugemispäev

18.10.2019

Käesolev aasta on eesti keele aasta. 17.oktoobril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses kahekümne kuuendat korda ettelugemise päev. Selle aasta teema oli „Heal meelel ja ilusal keelel“. Meie kooli esindas tublilt 4.a klassi õpilane Oliver Uulma, juhendaja õpetaja Kristel Kauts. Konkursi vaheaja sisustasid Jakob Westholmi Muusikakooli flöödiõpilased õpetaja Aneta Trujevtseva juhendamisel ja 4.b klass näidendiga O.Lutsu „Kevadest“. Õpilasi juhendas õpetaja Aade Veskimägi.

Õpetajate päev Jakob Westholmi Gümnaasiumis

10.10.2019

Nagu kõikides Eesti koolides, tähistati 4. oktoobril ka meie majas õpetajate päeva. Hommik algas kolleegide tunnustamisega, õpetajaametit pidas 103. lend. Päeva kulminatsioon oli  aktus, kus nautisime direktori kõnet, õpetajate õhupalliorkestrit, sünkroonujumiskava ning  103. lennu humoorikat õpetajate päeva filmi. Kevade maja õpilased valisid sellel õppeaastal oma põhikooli lemmikõpetajaks Mart Feldingu ning gümnasistide lemmikuks hääletati Helen Leoste ja Eveli Veske. Palju õnne!

Kaia Riksoni fotod

Projekt "Minu lugu- ettevõtlikkus kooli"

10.10.2019

Sellel nädalal külastas projekti raames "Minu lugu-ettevõtlikkus kooli" X klasside karjääriõpetuse tunde kaks noort, säravat, inspireerivat naisettevõtjat. Xb klassi külaline oli fotograaf Kristel Niglas ning Xa külaline, loomeettevõtja, JWG vilistlane Elina Kaarneem (lift 99). Rohkem infot projekti kohta https://www.facebook.com/minulugu/

Algklasside sügislaat

10.10.2019

Ettevõtlusnädala raames toimus esmaspäeval 7.oktoobril algklasside majas sügislaat. Majandus-reaalklasside õpilased sättisid üles müügilauad. Valikus oli palju erinevaid koduseid küpsetisi, maitsvaid hoidiseid ja vahvaid meisterdusi. Osavõtt nii ostjate kui müüjate poolest oli rohkearvuline. Suur tänu korraldajatele!

Muusikapäev

02.10.2019

Teisipäeval 1.oktoobril tähistasime algklasside majas rahvusvahelist muusikapäeva kuue muusikalise vahetunniga. Vabalava vahetunnid olid täis muusikat, kokku esines 32 õpilast (ukulele, kannel, viiul, klaver, saksofon ja laul). Lisaks 1.b klassi ja 3.-4.klasside koor, 3.a klass esines kaanoniga. Mängiti muusikalisi mänge. Suur kiitus julgetele esinejatele! Suur tänu muusikapäeva korraldajad Kaja Kaus ja Irene Schifrin!

Külas teenistuskoerad ja koerajuhid

01.10.2019

Algklasside majas olid esmaspäeval 30.septembril külas politsei teenistuskoerad ja koerajuhid. Õpilased said teada koerajuhi tööst ja milliseid ülesandeid politseikoerad täidavad.

Algklasside sügisjooksu päev

27.09.2019

Üleriigilise spordinädala "Aeg liikuda" raames toimus 25.septembril algklasside sügisjooksu päev. Aitäh korraldajatele!

Õppekäik Eesti Kunstiakadeemiasse

26.09.2019

25.septembril toimus abituuriumi humanitaarsuuna õpilaste ja õpetajate õppekäik Eesti Kunstiakadeemiasse. Meid võõrustas JWG vilistlane, EKA õppejõud ning raamatukogu juhataja Mait Väljas. Meile tutvustati kooli ajalugu, õppimisvõimalusi ning põnevat koolihoonet keldrist katuseni. Kõik huvilised on oodatud tudengivarjuks, lahtiste uste päevale või lihtsalt raamatukogu külastama. Täpsem info artun.ee

20.09.2019 Suur tunnustus õpetajatele