1.klassi lastevanemate koosolek

17. JUUNIKS 2019 PLANEERITUD KOOSOLEK ON EDASI LÜKATUD JA
TOIMUB NELJAPÄEVAL, 29. AUGUSTIL 2019 KELL 18.00 LUISE 38.

Tunnustus kolme kooli moeshowle "Kastist välja"

12.06.2019

Tallinna haridusamet tunnustas 15. märtsil 2019 toimunud  kolme kooli ( TÜG, JWG, KSG) ühiselt korraldatud moeshowd teemal "Kastist välja" märtsi kuu haridusteona. Meie kooli  meeskond  panustas moeshowsse  õhtujuhtide näol, kes olid  Karl Frederik Pruuden ja Lisette Õunpuu. Matthias Merelaine kujundas plakatid ja tänukirjad, üles seati  fotosein ning žüriisse tuli otsida pädevaid hindajaid. Kõige suurem töökoormus oli läbi mitme kuu korraldustoimkonna liikmetel Samantha Kaselal, Leena- Mai Kröönströmil ning  Iiris- Minda Paemurrul. Lisaks oli reedel westulkaid abiks veel  piletimüügis ja koristamisel. Xb klassi õpilase Elin Alunurme kollektsioon pälvis konkursil III koha.

Tunnustus „Koostööprojekt 2019“ eest

12.06.2019

6. juunil toimus Lillepaviljonis pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänas oma haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustas linna hariduskonkursside võitjaid.

„Koostööprojekt 2019“ kategoorias pälvis tunnustuse Jakob Westholmi Gümnaasiumi, Tallinna Tehnikagümnaasiumi, Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja Tallinna Reaalkooli virgestusalade kaardistamise projekt koostöös Tallinna Linnaplaneerimise Ametiga ja geoinformaatika ettevõttega AlphaGIS OÜ.

Jakob Westholmi gümnaasiumist osalesid projektis 11.b klassi õpilased Mariliis Maivel, Heiti Heli ja Martin Kargin.

Juhendas õpetaja Helen Leoste.

Õnnitleme!

Algklasside kevadball

07.06.2019

6.juunil toimus juba viiendat korda algklasside kevadball. Paljud osalejad olid „ Kredo Dance“ tantsija ja Koolituskeskuse tantsuõpetaja Robin Aleksander Veskuse juhendamisel värskelt tantsukursused lõpetanud ja toimunud ballil oli tore võimalus oma oskusi näidata. Muusikalist meeleolu aitasid luua Marie Jõgiste, JWG õpetajate ansambel ja JW MK plokkflöödi ansambel Ruth Johansoni juhendamisel. Esinesid külalised tantsuklubist "Mambo", „Twist“ ja võimlejad klubist „Piruett“ õpetaja Kaia Külliku juhendamisel ning väikesed baleriinid Kaie Kõrbi balletistuudiost. Tantsude vahepeal said õpilased ülevaade balli ajaloost. Üllatuskülaline oli Hanna Liina Võsa.
Suured tänud kõigile osalejatele! Tänu toreda balli peakorraldajatele õpetaja Aade Veskimägile ja Lea Heierile ja kõigile abilistele!

Kooli tänuõhtu 2019

07.06.2019

30. mail 2019 tunnustati kooli aulas Jakob Westholmi Gümnaasiumi tänuõhtul 2018/2019 õppeaasta silmapaistvate tulemuste eest tänukirja ja raamatuga parimaid õpilasi, lapsevanemaid, juhendajaid ja koostööpartnereid.

Nimekiri fotod Kaia Rikson ja Hans Krister Kala

I- V klass

V- XII klass

Ilusa ilma piknik-õuekontsert

05.06.2019

Teisipäeval 4.juunil toimus algklasside maja õuel ilusa ilma piknik -õuekontsert. Suur tänu vaheldusrikka ja mõnusa muusika- ja tantsuelamuse eest kõigile esinejatele!
Eriline tänu peakorraldajad Sigrid Mutso ja Hendrik Soone, tantsuõpetaja Kätlin Erbe, lapsevanem Indrek Vainu!
Aitäh kõikidele abilistele ja osalejatele!

Westholmi sportlaste edukas hooaja lõpp

31.05.2019

Selle õppeaasta viimased Tallinna Koolinoorte Meistrivõistlused toimusid 15. mail orienteerumises ja 28.-29.mail kergejõustikus Kadrioru staadionil.

Orienteerumises saavutas Jakob Westholmi Gümnaasiumi võistkond tubli III koha! Võistkonda kuulusid

Hanna Maia Tiide 10b, Kevad Belle Saarepera 11b, Elisabeth Reiman 11a, Aveliis Pruul 10a, Karmen Langi 10a, Anna Kriger 11b, Karl Moora 10a, Markkus Moora 11b, Mikk Kruusalu 11a, Ott-Artur Kasera 11a.

Kergejõustikus saime kahjuks osaleda üksikute õpilastega. Väga paljud tublid sportlased pidid osalema riigikaitse laagris ja Westholmi esindada ei saanud ! Paremate tulemuste eest hoolitsesid Marx Aru 9a klass, kes saavutas kuulitõukes 3.koha, ühtlasi on Marx Aru kutsutud Tallinna Õpetajate Majas toimuvale Tallinna koolinoorte parimate sportlaste autasustamisele. Silma paistis ka Karmen Langi 10a klass, kes 800 m jooksus saavutas 7.koha ja 400 m jooksus 8. koha.

Sportlasi juhendasid õp. Heidi Salm ja õp. Kaido Tiislär

Sõpruskohtumine Mikkola kooli 9. klassiga

27.05.2019

20.-25. maini olid Eestis Mikkola kooli (Vantaa, Soome) 9. klassi õpilased, kellega on meie koolil juba aastatepikkused sõprussidemed. Nimelt käis JWG 9.b klass jaanuaris 2019 külas Mikkola koolis ning nüüd oli nende kord siia tulla.

Mikkola koolis on samuti muusika süvaõpe ning koos anti Tallinnas 2 kontserti: 22. mail Jakob Westholmi Gümnaasiumi aulas ning sama päeva õhtul Püha Vaimu kirikus.

Oli erakordselt tore taas näha ja koos musitseerida!

Püha Vaimu kiriku kava

23.05.2019 Revalia poistekoori kevadkontsert

23.05.2019 JWG 120 DVD nüüd müügil!

15.05.2019 Mart Krooni tenorite koolitus Tallinna Inglise Kolledžis

13.05.2019 JWG poisid osalesid Reaalkooli ajarännakul