Kuutööplaan

JWG TÖÖPLAAN 2017/2018 SEPTEMBER
Kuupäev Kellaaeg Ürituse nimetus Sihtgrupp Asukoht Vastutaja
01.09.2017 9.00, 10.00 Kooliaasta avaaktused II-V klass Luise 38 saal K. Uudelt
01.09.2017 9.00, 9.45, 10.30 Kooliaasta avaaktused V- XI klassid Kevade 8 aula  A. Eenma
01.09.2017 12.00 Aktus I ja XII klassid, lapsevanemad Kevade 8 aula  A. Eenma
06.09.2017   õpilasesinduse liikmete valmine VII- XII klasside esindajad   klassijuhatajad
07.09.2017   lastevanemate koosolek I klasside lapsevanemad Luise 38 I korrus K. Uudelt, RK Teeninduse OÜ
08.09.2017 9.40 Õpilasesinduse avakoosolek VII-XII klasside ÕE liikmed aula A. Eenma
08.09.2017 13.55 Tantsuklubi Desiree näiditund V- XII klasside õpilased võimla A. Eenma
11.09.2017 11.55 Dream Foundationi infotund kandideerimisest välismaa ülikoolidesse. XII klassid aula L. Aun
12.09.2017 17.00 Koolivormi laat lapsevanemad Luise 38 I korrus K. Uudelt, RK Teeninduse OÜ
12.09.2017 18.00 Lastevanemate koosolek II- V klassi õpilaste vanemad Luise 38 I korrus R. Kuustik
13.09.2017 9.40 Õpilasesinduse presidendikandidaatide tutvustamine VII- IX klassid aula A. Eenma
13.09.2017 10.40 TLÜ õpilas akadeemia infominutid X- XII klassid aula A. Eenma
13.09.2017 17.30 Vilistlaskogu juhatuse koosolek vilistlaskogu   L. Siimsen
14.09.2017 17.00 Koolivormi laat lapsevanemad Kevade 8 I korrus A. Eenma, RK Teeninduse OÜ
14.09.2017 18.00 Lastevanemate koosolek V- XII klassi õpilaste vanemad Kevade 8 aula  R. Kuustik
15.09.2017 9.40 Õpilasesinduse presidendi valimised ÕE liikmed aula A. Eenma
15.-16.09.2017 8.00 Õppekäik"Vabadudussõja radadel" Xab riigikaitse Valga, Cesis (Läti Vabariik) H. Arike, K. Lippur
17.09.2017 17.00 Segakoori esinemine  Ene Üleoja 80. sünnipäeva kontserdil   Mustpeade Maja G. Koik
21.09.2017   9. klasside loovtööde järelkaitsmine       
21.09.2017   Eesti lipu õnnistamine     K. Lippur
22.09.2017   Sügisjooks I- IV klassid ja Vc ja Vd Hirvepark K. Tiislär
25.09.2017   Bioloogia õpikoda I gümnasistid 126 E. Torv
25.09.2017   Oktoobrikuu toiduraha tasumine, gümnasistid 9,52 eurot pikapäevarühm 24,12 eurot     lapsevanemad
26.-27.09.2017   Rebaste ristimine X-XI klassid Kevade 8 A. Eenma, E. Veske, M. Rits
28.09.2017 10.00 Haridusprogramm " Helisev muusika" 7.b Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum L. Kvašnina
28.09.2017 14.50 Kohalike omavalitsuste valimiste kandidaatide debatt JWG, TÜG-i, KSG valimisealised õpilased aula A. I. Kuusik ( Eesti Noorteühenduste Liit)

 

 

saurus cms