Kuutööplaan

 

JWG TÖÖPLAAN 2019/2020 OKTOOBER
Kuupäev Kellaaeg Ürituse nimetus Sihtgrupp Asukoht Vastutaja
01.10.2019 10.00 Orvi Koik loeng "Alaealiste vastutus ja nende poolt toimepandud süüteod" VIIIac aula G. Apri
01.10.2019 vahetunnid Muusikapäev algklassides I-V Luise 38 K. Kaus, I. Schifrin
01.01.2019 12.00 Muusikapäeva kontsert IXc Jaani kirik A. Eenma
03.10.2019 8.00-14.30 KIK keskkonnahariduslik õppeprogramm  “Avastame vee jõudu” IXab Nõmmeveski H. Leoste, M.-L. Õnnis, L. Kvašnina
03.10.2019 11.00-16.00 KIK keskkonnahariduslik õppeprogramm  “Avastame vee jõudu” IXcd Nõmmeveski V. Makejev, J. Tšaikovskaja, H. Leoste
03.10.2019 10.00-15.00 Inspiratsioonipäev noortele "Minu vaimne tervis" XIIab humanitaar Nõmme Kultuurikeskus A. Tooma
04.10.2019 8.00-13.30 KIK keskkonnahariduslik õppeprogramm "Õppejaht looduses" VIab Käsmu J. Oengo, T. Tiiman, H. Leoste
04.10.2019 13.00 Õpetajatepäeva aktus koolipere aula abituurium, A. Eenma
07.10.2019 14.00 "Jõud" Musta Kasti noortelavastus VIIc Tallinn Vaba Lava  B. Annast
07.10.2019   Sügislaat I-V klassid Luise 38 I. Mihhailov, N.-M.Uibokand
08.10.2019   Ettelugemise võistluse koolivoor IV klassid Luise 38 K. Rikson
08.,10.10.2019   Ettevõtlusnädal "Minu lugu " külalised fotograaf Kersti Niglas, projektijuht Elina Kaarneem, advokaat Merlin Salvik Xab, XIIab 313, 314 A. Eenma
09.10.2019 13.00 Noortelavastus "Verikambi" VIIIa, VIIIb,VIIIc Rakvere Teater G. Apri, S. Veskimäe, Ü. Uulma
09.10.2019 9.30-11.00 Teaduslaborite külastus XIb TLÜ H. Leoste (L. Kvašnina)
10.10.2019 16.00 Rain Kuldjärve laboratooriumi külastus õpetajad Tal Tech  E. Torv, G. Apri
10.10.2019 10.00 Mina, superorganism. Näitus ja töötuba. 6.a Tervishoiumuuseum J. Oengo, R. Ester
10.10.2019   HTM välisdelegatsiooni külaskäik   Kevade 8 R. Kuustik
11.10.2019 9.40, 10.40 Dance Republic Tantsukooli näidistrenn V- XII klass aula A. Eenma
14.10.2019 8.00- 13.30 KIK keskkonnahariduslik õppeprogramm "Õppejaht looduses" VIIbd Käsmu H. Leoste, M. Koitla, K. Lippur
14.10.2019 8.30-11.20 Kinomaja lasteseans Nukufilmi lühifilmid: Teofrastus ja teised plastiliinifilmid Vc Kinomaja E. Viikmann
15.10.2019 13.00 Uurimistööde I kollokvium XIa 122 E. Veske
16.10.2019 11.55 Hõimupäev X- XII aula Ü. Uulma
16.10.2019 13.00 Uurimistööde I kollokvium XIb 122 E. Veske
17.10.2019 15.00 Klassiga kinno projeket "Serngeti seadused" X- XII Kino Sõprus E.Torv, gümnaasiumi klassijuhatajad
17.10.2019 8.00-15.30 Õppekäik Tartu teaduskeskusesse "Ahhaa" IXcd Tartu Sadama1 V. Makejev, J. Tšaikovskaja
18.10.2019 8.00-13.30 KIK keskkonnahariduslik õppeprogramm "Õppejaht looduses" VIIa, VIIIb Käsmu H. Leoste, A. Aasa, S. Veskimäe
18.10.2019 12.00 Haridusprogramm  IXb Eesti Arhitektuurimuuseum L. Kvašnina
18.10.2019 8.00 Kooli XV tordivõistlus, teema "Minu arm" V-XII aula A. Eenma 
27.10.2019 19.00 "Noored hinged" IXb NUKU teater L. Kvašnina
24.10.2019 19.30 "Peks mõisatallis"  IXa Kanuti Gildi saal M.-L. Õnnis
28.10.2019 erigraafik Klasside pildistamine V-XII aula OÜ Fotomaagia
29.10.2019 erigraafik Klasside pildistamine V-XII  aula/ Luise 38 OÜ Fotomaagia
30.10.2019 erigraafik Klasside pildistamine II- V Luise 38 OÜ Fotomaagia
30.10.2019 9.40 Justfilmi programmi tutvustus V-XII klass aula A. Eenma
31.10.2019 8.00-21.00 Õppekäik Narva XIIab humanitaar Narva K. Maalma, T. Raudsep
saurus cms