Kuutööplaan

 

JWG TÖÖPLAAN 2018/2019 APRILL
Kuupäev Kellaaeg Ürituse nimetus Sihtgrupp Asukoht Vastutaja
01.04.2019 15.45 Kevade-maja õpetajate koosolek (VESTLUSED ÕPILASKANDIDAATIDEGA) Kevade 8 õpetajad 126 õppetoolid
02.04.2019 17.30-22.00 Segakoori II laulupeo üldproov segakoor Vene Kultuurikeskus G. Koik, S. Veskimäe
03.04.2019 10.30-12.00 Loeng noorte seksuaaltervisest Va Mardi tn 3 J. Oengo
03.04.2019 8.00-9.40 KEAT Päästeameti loeng                                           VId 211 L. Aun, klassijuhataja
03.04.2019 9.55-11.40 KEAT Päästeameti loeng                                          VIb 225 L. Aun, klassijuhataja
04.04.2019 8.00-9.40 KEAT Päästeameti loeng                                           VIc 122 L. Aun, klassijuhataja
04.04.2019 9.55-11.40 KEAT Päästeameti loeng                                       VIa 124 L. Aun, klassijuhataja
06.04.2019 10.00 Õpioskuste piirkonnavoor Va Tallinna 21. Kool J. Oengo
08.04.2019 9.00-13.00 Esmaabi koolitus Xb Tallinna Kiirabi koolituskeskus (Retke tee 1) K. Tiislär, H. Leoste
08.04.2019 8.00- 8.45 Loeng- Tervislik koolisöök Vab-VI klassid aula K. Tiislär, kooli toitlustaja
08.04.2019 12.00-16.00 Vestlused JWG  õpilastega IX b klass 101 R. Kuustik, L. Aun, G. Koik
8.-10.04.2019 14.00-17.00 Vestlused X klassi kandidaatidega IX klasside õpilased klassiruumid L. Aun, komisjon
09.04.2019 14.00-16.00 Keemia praktikum IXb klass Reaalkool L. Kvašnina
09.04.2019 11.00- 11.40 Loeng- Tervislik koolisöök IV klassid +Vc Luise 38 saal K. Tiislär, kooli toitlustaja
10.04.2019 14.00-16.00 Keemia praktikum Xab Reaalkool L.Kvašnina
10.04.2019 13.00-14.00 Muuseumitund "Sood" VIa Eesti Loodusmuuseum A. Metspalu
11.04.2019 10.00-23.00 Õppekäik Viljandisse XIab Viljandi T. Raudsep, K. Maalma, E. Veske
11.04.2019 9.00 Matemaatika proovieksam XIIab Kevade 8 G. Api, T. Raudsep
11.04.2019 13.00-14.00 Muuseumitund "Sood" VIb Eesti Loodusmuuseum A. Metspalu
11.04.2019 11.00-16.00 Vestlused JWG  õpilastega IX c klass 101 R. Kuustik, L. Aun, E. Torv
12.04.2019 11.55 Koorikonkursi "Tallinn 2019" osaleja kontsert- Ungari poistekoor Cantemus, dirigent Soma Szabo noortekoor aula A. Eenma
12.04.2019 11.00-16.00 Vestlused JWG  õpilastega IX a klass 101 R. Kuustik, L. Aun, I. Aimla
13.04.2019   XXI üle-eestiline õpetajate rahvatantsufestival „RÕÕMUPIKNIK“ õpetajate tantsurühmad aula rahvatantsuansambel "Astra"
16.-17.04.2019 14.00 Tallinna linna matemaatika- nuputamisvõistlus "ROSIN" koolide võistkonnad Luise 38  K. Uudelt, K. Rikson
17.04.2019 13.00-14.00 Muuseumitund "Sood" VId Eesti Loodusmuuseum L. Link
17.04.2019 11.55 "Mängime koos - ansamblid klassika ja rütmimuusika suunalt" G. Otsa nim Muusikakool I, IIab, IIIb aula A. Eenma
18.04.2019 13.00-14.00 Muuseumitund "Sood" VIc Eesti Loodusmuuseum A. Metspalu
18.04.2019 12.00-14.00 Digituur Va GAGi Kotzebue maja J. Oengo
18.04.2019 12.55 Lõpukell  I, XII klassid aula A. Eenma
22.04.2019 10.00 Eesti keele riigieksam XII klassid Kevade 8 R. Kuustik
22.04.2019   Töövarjupäev X klassid  erinevad ettevõtted A. Eenma
29.04.2019 12.00 Uurimistööde kaitsmine I  X,XI klassid 118 E. Veske
30.04.2019 12.00 Uurimistööde kaitsmine II  X,XI klassid 118 E. Veske
saurus cms