Kooliraadio "SASS"

Kooliraadio SASS loomisidee tärkas pärast Westholmi koolimaja (Kevade 8) renoveerimist, nüüdseks on tegutsenud raadio juba mitu aastat ning saavutused on imelised: 10 000 krooni Hansapanga Häälekandja konkursilt ning iga-aastasel üle-eestilisel Koolimeedia võistlusel on Jakob Westholmi koolraadio SASS korduvalt Eesti parimaks kooliraadioks tunnistatud ning võitnud nii eripreemiaid kui esikohti! SASS on ikka Eesti Parim!

Kooliraadio saated pannakse üles Westholmi kooliraadio SASS FACEBOOKi lehele, et nii koolipere kui ka koolivälised inimesed saaksid nautida raadiosaateid, mis kajastavad nii hetkesündmusi koolielust kui ka laiemalt Eestist ja välisriikidest.

www.facebook.com/jwgsass

Lisaks on toimunud ka Kooliraadio SASS LIVE-soovisaateid.

Kooliraadio meeskonda kuuluvad peamiselt 10.-12. klasside õpilased. Et kool saab aga paratamatult kord otsa, siis liikmeskondki vahetub. Senised meeldejäävad raadiotegijad on olnud: Mart Sokk, Jaak Saar, Sigrid Alaveer ja Urmo Saareoja, Signe Toomla, Henri Palm, Heleri Pärmik, Georg-Rasmus Mäe, Henri Lass, SOnja Kõrvits.

Aktiivne raadiorühm:

Juhendaja: Ingrid Aimla

Peatoimetaja: Robin Tukia

Toimetajad: Iris Ojasoo, Nora Mürkel, Steffi-Helena Eensalu, Rasmus Mõik, Henry Aas, Robin Hans Rüütel, Andre Merilepp, Rudolf Trööp, Ott Erik Õunapuu

(häälmaterjal: Annika Lindemann, 2007)

E-mail: ingrid.aimla@westholm.ee