Emad ja vanaemad koolis

Reedel 12.mail olid algklasside majas külas emad, kes sisustasid mitmeid koolitunde rääkides lastele oma tööst ja hobidest.
1.a klassis andsid tunde Kaarel Kunsingu ema teemal hammaste tervishoid ja Madli Sahva vanaema tegi meeskonnatööna lastega 5 erinevat katset.
1.b klassi Hedvigi Leia ema Merle tutvustas nahakunstniku tööd. Lapsed nägid erinevaid nahatöötlusi, tutvusid huvitavate esemetega ja lõpuks valmisid emadele nahast võtmehoidjaid. Sopfia ema Silja kutsus lapsed Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, kus tutvusime ämmaemanda tööga ja saime teada palju huvitavat meditsiinist.
1. c klassi Alberti ema Anne tutvustas oma tööd raamatute illustraatorina ning valmistas lastega rinnamärke. Steveni ema Ehte korraldas jalgpallitunni ja Eliisabeti ema Kaire mängis lastega erinevaid sportmänge ning tegi spordivõistlusi.
1.d klassil käis haigla tööst, hügieenist ning haava hooldusest rääkimas Rauli ema Avelin Linkov.
2.c klassis oli külas Karli vanaema Hailii Õllek. Ta tutvustas pereterapeudi tööd, rääkis kuulamisoskusest ning kehakeelest. Ta pani lapsed mängima, tahvli ees olevad lapsed pidid kehakeeles edastama emotsiooni, mis paberil kirjas. Kaaslased pidid arvama. Lusti ja rõõmu jagus terveks tunniks
3.a klassis käis külas Sanderi ema Liana Kross, kes rääkis lastesaadete tegemistest.
4.b klassi tundides käisid Tiina Veelmaa ja Helena Nage. Tiina Veelmaa rääkis elukutse valimisest ja Helena Nagel tootedisainist.
4.c klassis oli külas Rasmuse ema sõbranna Tanja Mihhailova-Saar, kes rääkis väga huvitavalt oma tööst.

Suur, suur tänu kõigile emadele! Oli väga tore ja meeleolukas päev!