Tallinna tegus õpilane 2017, Aneth Tinnus

16. mail 2017 toimus Tallinna raekojas pidulik vastuvõtt linna tegusamatele õpilastele. Tunnustused „Tallinna tegus õpilane 2017“, „Tallinna tegus sporditegelane“ ja „Tallinna noor kultuuritegija“ andis üle abilinnapea Mihhail Kõlvart.

Tunnustuse „Tallinna tegus õpilane 2017“ said Eerik Sven Puudist (Tallinna Ühisgümnaasium, 11. klass), Säde Lahtmets (Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 12. klass), Aneth Tinnus (Jakob Westholmi Gümnaasium, 12. klass), Katariina Sofia Päts (Tallinna Reaalkool, 12. klass), Marcus Ehasoo (Tallinna Inglise Kolledž, 11. klass) ja Raimond Lume (Tallinna 21. Kool, 12. klass). Eripreemiad selles kategoorias antakse Antonyo Villakovile (Tallinna Tehnikagümnaasium, 7. klass), Alex Hrustovile (Tallinna Südalinna Kool, 8. klass) ja Karl Vilhelm Valter (Gustav Adolfi Gümnaasium, 9. klass).

Palju õnne, Aneth!
Kool märkab ja tunnustab Sinu tegemisi.