12.a noormehed konkursil Spagetisild 2017

17. novembril 2017 toimus Tallinna Tehnikaülikooli Tudengimajas inseneeriateaduskonna üliõpilaskogu eestvedamisel spagetisilla ehitamise võistlus. Võistluse põhimõte on väga lihtne. Need, kes suudavad kuue tunniga poolest kilost spagettidest ja kuumliimist meisterdada etteantud tingimustel kõige suurema kandejõuga silla, ongi parimad. 17 võistkonna seas debüteerisid ka kaks 12.a võistkonda. Parima gümnasistide võistkonna tulemuse saavutasid Pehmed Pontšikud (kandejõud 4.1 kg) koosseisus Kert Lehe, Eduard Lepa ja Arthur Tralman. Silla disaini eest tõsteti esile võistkonda koosseisus Henri Lass, Jan Tälli ja Arnet Ude. See, et harjutamine teeb meistriks , tõestab võitjate tulemus 63 kg. See üliõpilasmeeskond osales võistlusel juba neljandat aastat. Spagetisilla paeakorraldaja on TTÜ üliõpilane, JWG vilistane Henri Palm . Fotod võistlusest.