Suurepärane esinemine algklasside teatrifestivalil KRÕF

Meie kooli 2.b ja 3.a klassi õpilased osalesid laupäeval, 17. märtsil Tallinna Ühisgümnaasiumis algklasside lühinäidendite festivalil KRÕF (Koolirõõmu ja Õnnefestival). 2.b klass esitas õpetaja Aade Veskimägi koostatud näidendi "Võlumetsa lugu" , mis on inspireeritud tuttavatest muinasjuttudest. Žürii aukiri anti erakordselt huvitavate karakterite galerii, siira esituse ja suurepärase lavastuse eest.
Palju õnne Ernst Rajasaarele Nukitsamehe rolli eripreemia eest ja Liis Pärnale Nukuteatri eripreemia meeldejääva kõrvalosa täitmise eest!
3.a klass esitas õpetaja Lea Heieri loodud näidendi „Bussisõit Metsakülla“. 3.a klassi õpilasi tunnustati aukirjaga hoogsa ja humoorika etenduse, efektsete kostüümide ja grimmi eest. Noored näitlejad pälvisid ka eripreemia meisterliku lavatöö ja suurepärase grimmi eest. Martin Saaronit tunnustati eripreemiaga rohutirtsu rolli eest.
Palju õnne!