Matemaatika ja nuputamise nädal algklassides

26.-29.märtsini toimus algklasside matemaatika ja nuputamise nädal. Selle raames lahendasid olümpiaadiülesandeid klasside tublimad matemaatikud. Kolmapäeval 28.03 toimus võistkondlik nuputamisviktoriin. Rohkelt oli osalejaid gomokuturniiril, mille viis läbi mõttemängude õpetaja Ants Soosõrv. Õpilased võtsid osa Eesti koolide võistkondlikest karikavõistlustest gomokus, kus kokku osales 38 võistkonda. Korraldaja: hindan JWG 1 noore tiimi (Sten-Erik Päeren, Ernst Rajasaare, Iko Felix Thibert) 15. kohta väga kõrgelt.
Lohutusturniiril esinesid tublilt 1. klassi õpilased Hans Krister Kala,Paul Saard, Sergo Saard.
Neljapäeval 29.märtsil toimus ühine maletund, kus JW Koolituskeskuse maleringi juhendaja Jaan Narva tutvustas malet, õpetajad kandsid malendite kostüüme. Toimus ka simultaan viiel laual. Suur tänu kõigile osalejatele ja juhendajatele!