Väga tubli osalemine täpisteaduste mitmevõistlusel Mini Mesimumm

Meie kooli võistkonnad osalesid väga edukalt interaktiivses täppisteaduste mitmevõistluses "Mini Mesimumm". Mängu esimene voor toimus 19.aprillil ja selle tulemuste põhjal valiti 10 võistkonda lõppvooru. Mängu teine voor toimus 3.mail Haabersti Vene Gümnaasiumis. 45 minuti jooksul lahendasid 3-liikmelised võistkonnad (igas üks õpilane 1.klassist, üks 2.klassist ja üks 3.klassist) interaktiivses keskkonnas loodusõpetuse ja matemaatika ülesandeid.
Meie kooli võistkond koosseisus Saskia Susi (3.a), Rohan Laanemets (2.c), Andreas –Gert Kütt (1.a) saavutas väga tubli II koha ja võistkond koosseisus Joel Rehe (3.a), Jarko Sander Klemm (2.d) ja Brigitta Maiberg(1.a) III koha. Palju õnne õpilastele! Aitäh õpetajad Lea Heier, Kaia Rikson, Nele-Maris Uibokand ja Airi Metspalu.