Kooli XIV tordivõistlus "Aastaajad"

19. oktoobril toimus aulas kooli XIV tordivõistlus . Sellel korral oli teemaks "Aastaajad". Võistlusel osales 53 küpsetajat VI- XII klassist. Žüriile toodi hindamiseks 14 torti. Žüriisse kuulusid  Rain Kuldjärv- Konkursi “Eesti Parim Toiduaine“ ja Pääsukesemärgi komisjoni liige, Toidu ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse spetsialist (TFTAK), õppejõud ( TalTech); Lia Virkus- ajakirja „Eesti Naine“ köögitoimetaja, kokaraamatute autor ning Dmitri Haljukov- restoran Cru peakokk.
Publiku hääletusel osales 441 inimest. I koha ja publiku lemmiku tordi küpsetas 6.d klass ( tort nr 4), II koha sai 9.b klass ( tort nr 7), III koha sai 6.a klass ( tort nr 11). Žürii oli meie kokkade oskustest vaimustunud. Võitjad said auhinnaks ekskursiooni TalTechi toidulaborisse ja kutse Playboxi peole. Lia Virkus premeeris 9.b osalejaid  kokaraamatutega . Osalejate nimed ja tortide retseptid on väljas III korruse stendidel.