Algklasside kevadball

6.juunil toimus juba viiendat korda algklasside kevadball. Paljud osalejad olid „ Kredo Dance“ tantsija ja Koolituskeskuse tantsuõpetaja Robin Aleksander Veskuse juhendamisel värskelt tantsukursused lõpetanud ja toimunud ballil oli tore võimalus oma oskusi näidata. Muusikalist meeleolu aitasid luua Marie Jõgiste, JWG õpetajate ansambel ja JW MK plokkflöödi ansambel Ruth Johansoni juhendamisel. Esinesid külalised tantsuklubist "Mambo", „Twist“ ja võimlejad klubist „Piruett“ õpetaja Kaia Külliku juhendamisel ning väikesed baleriinid Kaie Kõrbi balletistuudiost. Tantsude vahepeal said õpilased ülevaade balli ajaloost. Üllatuskülaline oli Hanna Liina Võsa.
Suured tänud kõigile osalejatele! Tänu toreda balli peakorraldajatele õpetaja Aade Veskimägile ja Lea Heierile ja kõigile abilistele!