Uus info toidupakkide jagamise kohta

Edastame Teile info järgmiste koolilõuna toidupakkide jagamise kohta.

Pakke jagatakse Luise koolimajas (Luise 38) kolmapäeviti s.o 29.04, 06.05 ja 13.05.

Uuendus (19.05.20): pakke jagatakse ka 20.05, 27.05 ja 03.06.

Tellitud toidupaki saab kätte pakkide jagamise päeval, ajavahemikus 11.00–13.00 Luise koolimaja (Luise 38) sissepääsu juures nimekirjade alusel.

Kuna toidupakkide saajaid on palju, palume kinni pidada allolevast ajagraafikust:

kell 11.00-12.00 oodatakse 1.-6. klasside õpilaste pakkidele järgi;

kell 12.00 -13.00 oodatakse 7.-12. klasside õpilaste pakkidele järgi;

kell 12.00-13.00 oodatakse pakkidele järgi ka teiste koolide õpilasi, kes on eelregistreerunud.

Toidupaki soovi korral palume täita vastav ankeet: https://forms.gle/WhWXAcZ59UfJZRpH9

Palume toidupaki tellimused teha võimaluse korral vaid läbi ankeedi, mitte e-maili teel.

Kui olete oma soovi juba eelmisel korral edastanud, siis igaks nädalaks eraldi uuesti registreeruma ei pea.

Kui olete juba toidupaki tellija, aga soovite loobuda juba olemaolevast toidupakist, siis palun teatada: majandus@westholm.ee

Toidupakile järele tulles palume järgida kõiki Terviseameti kehtestatud ettekirjutusi ning oma käitumises juhinduda üldkehtivatest eeskirjadest. Seega palume teil teostada kätepesu enne ja peale toidupakile järgi tulemist, hoida teiste inimestega 2-meetrist distantsi ning mitte tulla toidupakile järele kogu perega või haigena.

Toidupakk sisaldab toiduaineid terve nädala lõunasöökide valmistamiseks. Kuna toidukott võib olla väikese lapse jaoks päris raske, siis tasub kohale tulla koos lapsevanemaga, vanema õe-vennaga või võtta kaasa seljakott. Kohale võib tulla ka vaid lapsevanem ilma lapseta.

Et olla kindlad, et pakk jõuab õige lapseni, peab õpilasel või tema lapsevanemal olema kaasas (lapse) õpilaspilet, mis palutakse toidupaki saamisel esitada.