Jaanuarikuu klassijuhataja on Aade Veskimägi

Jakob Westholmi Gümnaasiumi jaanuarikuu klassijuhataja Aade Veskimägi on särav, energiline, loov ja ettevõtlik. Tema juhatada on 1.b klass. Klassi „meie“- tunne on hästi toetanud tahet õppida ja tegutseda, üksteist väärtustada, olla loomingulised ja aktiivsed. Õpetaja Aade on loominguline ja pühendunud. Algklasside lühinäidendite konkursi KRÕF žürii tunnustas JWG teatritruppi ja lavastajat Aade Veskimäge näidendi "Mio, mu Mio" eest. Õpetaja tegi näidendi instseneeringu raamatu põhjal ise. Tema õpilased osalesid Koidulauliku etluskonkursil, Mini Star konkursil. Armastus kunsti vastu ja uued huvitavad ideed, tehnikad jõuavad algklasside kunstinäitustele. Palju õnne ja jätkuvat rõõmu õpilastest ja õpetamisest!