Jakob Westholmi Gümnaasiumi 123. sünnipäev

Kooli lipul on kuupäev 12. veebruar 1907. See on päev, millal Jakob Westholm sai loa omanimelise era-humanitaargümnaasiumi asutamiseks, olles jätkuks 1898 loodud Tallinna Väikelastehoiu Seltsi poeglaste koolile.

123. kooli sünnipäeva tähistasime mitte tavapäraste vilistlaskohtumiste ning aktustega, vaid muutunud oludele kohaselt meediaringi noorte ja juhendaja poolt tehtud videote vaatamisega.

Videotervitused ning intervjuud valmisid Heinz Valgu, Leho Siimseni, Iiris Vesiku ning Denis Grabega. Oma traditsioonilised pöördumised tegid direktor Rando Kuustik ja kooli vilistlaskogu esimees Leho Siimsen. Kooli sünnipäevafilmi tegid ka Luise maja õpilased.

Tavapärane oli aga see, et õpilastel oli seljas pidulik koolivorm ning söökla pakkus pidupäeva puhuks kooliperele kartulisalatit ning kringlit. Palju õnne kõikidele westukatele.