Tallinna Haridusamet tunnustas veebruari haridustegusid ja kuu klassijuhatajaid

Tallinna Haridusamet tunnustas veebruaris Tallinna haridusasutustes toimunud tegevusi

Meie koolist tõsteti esile riigikaitseõpilaste aktiivset osalust veebruarikuistel isamaalistel üritustel.
Liputoimkonnad osalesid Tartu rahu 101. aastapäeval Kirblas, Jüri Uluotsa 1944. aasta raadioesinemise mälestusüritusel, kindral Laidoneri 137. sünniaastapäeval, EV 103. aastapäevale pühendatud kolme kooli ühismiitingul, admiral Johan Pitka 149. sünniaastapäeval, soomepoiste mälestusüritusel, 24. veebruaril riigilipu heiskamisel, EV 103. aastapäeva tähistamisel Jüriöö pargis.

Jakob Westholmi Gümnaasiumi veebruari klassijuhatajaks esitati Eveli Veske. Õpetaja Veske tegemistest saab lugeda kooli FB lehelt. Palju õnne!